Predajca

OTCF SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina, okres Nitra, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
28.10.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Osoba na tejto pozícii bude zodpovedná za:
• aktívnu obsluhu klienta v súlade so štandardmi
• budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi
• správny vzhľad predajne.

Ponúkame:
• možnosť profesijného rastu v stabilnej spoločnosti na trhu
• práca v mladom a dynamickom kolektíve
• dofinancovanie balíka Multisport
• účasť na zaujímavých projektoch v rámci celej siete
• zľavy na naše produkty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Od kandidátov očakávame:
• aktívny záujem o šport
• min. stredoškolské vzdelanie
• minimálna komunikatívna znalosť slovenského jazyka
• optimizmus a komunikatívnosť
• pracovné nasadenie
• flexibilitu
Vítaná skúsenosť s obsluhou zákazníka v oblasti predaja textilného a športového oblečenia.

Poľská spoločnosť OTCF ktorá je majiteľom športových značiek 4F, 4Faces, Outhorn je rýchlo rastúci výrobca a distribútor vysoko kvalitného športového oblečenia. Náš tím sa skladá z viac než 1000 talentovaných ľudí, ktorí sú plní športovej vášne. Spoločným znakom našich zamestnancov sú iniciatíva, vášeň, spolupráca a angažovanosť. S týmito vlastnosťami môžeme rásť a dosahovať nové rozmery.
Ak je Vaším mottom "všetko je možné" a dokážete priniesť energiu a odhodlanie, pripojte sa k nášmu tímu a hrajte túto hru spolu s nami. Možno ste to práve Vy, kto dodá našej spoločnosti nové rozmery.

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Ak sme Vám neodpísali, alebo Vás telefonicky nekontaktovali, danú pozíciu sme obsadili vhodnejším kandidátom.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2767020  Megjelentetés dátuma: 14.10.2016