OTVORENÉ PRACOVNÉ POZÍCIE

Junior účtovník (Francúzsky alebo Ruský jazyk)

Miesto práce
Nové Zámky, okres Nové Zámky
Termín nástupu
By agreement

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Administratíva spojená s účtovaním dodávateľských faktúr
* Skenovanie a verifikácia faktúr
* Účtovanie faktúr v systéme SAP a riešenie nezrovnalostí
* Kooperácia s rôznymi oddeleniami v spoločnosti OSRAM
* Spracovávanie upomienok
* Denná komunikácia vo francúzskom alebo ruskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) a Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

* Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického charakteru
* Aktívna znalosť francúzskeho ALEBO ruského jazyka je podmienkou
* Základy angličtiny sú výhodou
* Skúsenosti so spracovávaním alebo účtovaním faktúr sú výhodou
* Schopnosť pracovať samostatne
* Orientácia na čísla

AMS Group, vznikla spojením spoločností AMS AG ako materskej spoločnosti a OSRAM Licht AG, je svetovým lídrom v optických riešeniach.
Pridaním inteligencie k svetlu a vášňou k inováciám obohacujeme životy ľudí. To máme na mysli pod pojmom Sensing is Life.
Našich približne 30 000 zamestnancov na celom svete sa zameriava na inovácie v oblasti snímania, osvetlenia a vizualizácie, aby boli cesty bezpečnejšie, lekárska diagnostika presnejšia a každodenné komunikačné chvíle bohatšie.
Viac informácií o nás sa dozviete na https://ams-osram.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Imported ads (Taleo-eQuest)
E-mail: poslať životopis
ID: 2732981  Megjelentetés dátuma: 22.9.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: By agreement