Nastavovač vstrekolisov

OSMOS s.r.o.

Miesto práce
Bytča, okres Bytča
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- modifikácia programov pre nastavovanie vstrekolisov
- upínanie nástrojov a ustanovovanie ich polohy na bežných druhoch vstrekolisov
- nastavovanie, ošetrovanie a údržba vstrekolisov
- nastavovanie zariadení, liniek, prípravkov, náradí a meradiel
- kontrola výsledkov nastavovania posudzovaním chodu nastavených vstrekolisov , zariadení, liniek, rozmerov a ďalších parametrov
- výmena formy, spustenie série vo výrobe so súhlasom kvality
- kontrola lisovacích parametrov
- kontrola lisovacej formy pred spustením výroby, jej zapojenie
- zásah na lise pri incidente pri lisovaní a odstraňovanie chýb
- riešenie problémov s tímom výroby a kvality, sledovanie čistoty a poriadku na hale, okolo lisov, na lise a v dielni
- prenosy kritických informácií svojmu nadriadenému
- sledovanie programu údržby, evidovanie údajov
- vykonávanie preventívnej údržby na strojných zariadeniach
- vykonávanie reparačnej údržby na základe požiadaviek na opravu
- bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci a ochrana pred požiarmi
- viesť evidenciu foriem a výroby na nich

Kompletné úvodné zaškolenie a pravidelné školenia za účelom zvyšovania kvalifikácie
Veľká samostatnosť a získavanie vysokej kompetencie v danom segmente
Osobná podpora priameho vedenia
Mobilný telefón
Neustáli technický rozvoj
Priestor pre vlastnú sebarealizáciu, kontinuálny profesný a kariérny rast
Práca s modernými technológiami
Práca v príjemnom prostredí
Adekvátne finančné ohodnotenie.
firemné teambuildingy – športové akcie

Výkon tejto pozície je náročný. Zvlášť v prípade, keď budujeme novú prevádzku. V tejto oblasti však už máme niekoľkoročné veľmi dobré skúsenosti. Výroba neustále expanduje, čo si vyžaduje neustálu kontrolu, koordináciu a zvyšovanie efektivity. To je hlavný dôvod, prečo sa vytvára vlastná prevádzka a táto pozícia
Máte technické vedomosti z oblasti nastavovania vstrekolisov? Ste schopný prevziať zodpovednosť za špičkovú výrobu a spoločne s vedením firmy spolupodieľať sa na dodávke kvalitných výrobkov pre zahraničných odberateľov? Tak potom hľadáme práve Vás. U nás sa môžete oprieť o neustálu podporu priameho vedenia, v prípade veľmi dobrých výsledkov aj kariérny rast. Dávame veľký priestor pre samovzdelávanie, odovzdávame kompetencie a skúsenosti, práca je v dynamicky sa rozvíjajúcej firme so skvelým kolektívom a neobmedzené možnosti s istou budúcnosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• technická gramotnosť
• orientácia v normách a technickej dokumentácii
• spoľahlivosť
• dochvíľnosť
• samostatnosť
• plnenie zverených úloh
• Lojálnosť voči zamestnávateľovi
• Tímový hráč, zodpovednosť, flexibilita

Spoločnosť OSMOS, s.r.o. bola založená ako spoločnosť s ručením obmedzeným. Právnu subjektivitu sme nadobudli 06.10.2005.
V našej spoločnosti uplatňujeme zásady systému manažérstva kvality certifikovaného podľa ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015. (Systém environmentálneho manažérstva).
Firma od svojho vzniku prešla postupným vývojom a vysokou kvalitou svojich služieb uspela na tuzemskom ako aj na náročnom zahraničnom trhu. Dnes firma patrí medzi veľmi úspešné slovenské firmy a zhruba 90% svojej produkcie exportuje do krajín EU.
Podporujeme vývoj produktov a pokrývame oblasť výroby od návrhu až po realizáciu a implementáciu vo výrobe, vrátane komplexných dodávok a sériovej produkcie. Sme partnerom v oblasti návrhu, výroby, technologických riešení, predaj a podpora ERP systému.
Ďalej sa podieľame a zabezpečujeme nasledovné oblasti:
• návrh a optimalizácia plastových výrobkov vrátane Mold flow analysis a výroba plne funkčných prototypov,
• testovanie navrhovaných výrobkov z hľadiska funkčnosti a životnosti,
• konštrukcie vstrekovacích foriem – komplexná realizácia výroby formy od jej návrhu až po jej odladenie, dodanie a spustenie v sériovej produkcií,
• návrh a výroba upínacích, obrábacích, kontrolných a meracích prípravkov,
• konštrukcia nástrojov,
• vývoj a konštrukcia jednoúčelových strojov a zariadení

Viac ako 20 rokov na trhu a to nie sme ani v polovici :-)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3100700  Megjelentetés dátuma: 8.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou