Regionálny obchodný zástupca/kyňa

ORIN Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
na začiatku fix 800 eur/mes., potom provízia v závislosti od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MÁŠ AMBÍCIE ALE VÁHAŠ ČI TO DOKÁŽEŠ, NEMUSÍŠ - PRETOŽE:
- oddelenie prípravy predaja ti naplánuje a dohodne termíny obchodných stretnutí so zákazníkmi
- budeš dodržiavať nami dohodnuté termíny návštev u zákazníka
- flexibilný pracovný čas
-prejdeš vnútrofiremným prípravným tréningom
- vzdeláme ťa a dokážeme zlepšovať tvoje obchodné zručnosti

NIE SI SPOKOJNÝ? ZMEŇ PRÁCU, POĎ ZA SVOJIMI CIEĽMI - SME SILNÁ A STABILNÁ FIRMA
- poskytneme ti odborné vzdelávanie financované spoločnosťou
- a tiež priestor pre sebarealizáciu, osobný a profesný rast
- poskytneme technickú a odbornú podporu
- ďalšie odmeny za výsledky - pre najlepších !!!

Informácie o výberovom konaní

Obchodný zástupca pracuje vo svojom regióne.
Pošlite životopis na adresu :[email protected] alebo zavolajte 0905729343, vhodných uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme ich na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ZAUJMEŠ NÁS AK SI PLNÝ OPTIMIZMU A MÁŠ DOBRÚ
- komunikáciu
- obchodného ducha, orientáciu na zákazníka
- vlastné auto
-schopnosť premýšľať o práci
- orientáciu na výsledky

V našich rukách sa zrodila jedna z najúspešnejších značiek doplnkov výživy VIACOLLAGEN a VIAELASTIC www.mojkolagen.sk, ktorú vyrábame priamo vo Zvolene https://www.privatebrand.eu/sk/ a dodávame na slovenský trh a do zahraničia.
Za 27 rokov existencie ORIN, sme priniesli viac ako 170 000 prístrojov našim zákazníkom. Po celý čas naše prístroje inovujeme a využívame najnovšie technológie, tak aby sme stále zvyšovali kvalitu a služby zákazníkom www.orin.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3104838  Megjelentetés dátuma: 16.6.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: na začiatku fix 800 eur/mes., potom provízia v závislosti od výkonu