Specialista logistiky

Oresi Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Zlatovská 2195/36, 911 05 Trenčín, okres Trenčín
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné a riadne vedenie skladového hospodárstva firmy, vedenie evidencie.
Riadenie a kontrolovanie činností 5 - 10-ti podriadených zamestnancov.
Zodpovednosť za denné vyskladnenie a naskladnenie tovaru.
Zodpovednosť za poriadok, čistotu, BOZP a požiarnu ochranu v sklade, vydávanie osobných ochranných pracovných pomôcok.
Zodpovednosť za hospodárne nakladanie so zvereným majetkom firmy.
Spracovávanie podkladov pre výplatu miezd (napr. výkazy dochádzok, dovolenkové lístky, priepustky atď.).
Spracovávanie a vyhodnocovanie ročného plánu dovoleniek podriadených zamestnancov.
Fyzická práca v sklade.
Obsluha skladových technických prostriedkov.

Práca v stabilnej a zabehnutej spoločnosti na plný úväzok.
Preškolenie na nami používaný ekonomický software.
Dobré finančné ohodnotenie.
Voľné víkendy a sviatky.

V prípade záujmu pošlite štruktúrovaný životopis prostredníctvom online formulára.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, logistika

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Expert
Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Prax v skladovom hospodárstve.
Prax s riadením zamestnancov.
Veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti.
Autorita, samostatnosť a pracovitosť.

Náš tím v spolupráci s našimi obchodnými partnermi tvorí jedného z najvýznamnejších dodávateľov komplexných kuchynských riešení na Slovensku. Už viac ako 10 rokov svojim zákazníkom robíme radosť z výberu toho najvhodnejšieho riešenia, profesionálnym a zároveň ľudským prístupom od predaja až po montáž zhmotňujeme predstavy našich klientov a pomáhame tak tvoriť srdcia ich domovov na dlhé roky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1367038  Megjelentetés dátuma: 18.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou