Digital account manager

ONLINE TORO s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ONLINE TORO pomáha firmám zvyšovať ziskovosť ich webstránok. Naše služby online marketingu (SEO, PPC)
môžu klientovi priniesť vysokú pridanú hodnotu, avšak len v prípade dokonalej spolupráce klienta s agentúrou.
Tvoja pracovná náplň preto bude zahŕňať najmä:

- prácu na klientských projektoch a komunikáciu s klientom samotným
- v spolupráci s klientom budeš schvaľovať jednotlivé online aktivity a obsahy, ktoré pre klienta vytvorili tvoji kolegovia, alebo ty sám
- je potrebné, aby si zabezpečil plynulý chod online aktivít, aby sme sa mohli postarať o plynulý rast výsledkov na projektoch našich zákazníkov

A prečo ťa hľadáme?

Skvelé služby sa nezmanažujú samé od seba. Aj tie najlepšie produkty stroskotali práve na slabej komunikácii a manažmente.

Preto hľadáme práve teba, aby si s našimi zákazníkmi pravidelne komunikoval a ukázal im, že pri SEO službách neexistujú výsledky cez noc, ale je to o kontinuálnej a systematickej práci.

Prečo sa ti u nás bude páčiť?

- Budeš realizovať online marketingové služby, ktoré klienti potrebujú a prinášajú im hodnotu.

- Budeš mať priestor na vlastné nápady. Napríklad naša kolegyňa Sisi pred pár mesiacmi dostala
nápad začať robiť infografiky pre klientov. Zákazníci tento nápad s nadšením prijali, takže Sisi sa teraz môže okrem práce venovať aj tomu, čo ju baví – grafike a kreatívnej tvorbe.

- Budeš mať časovú flexibilitu. Nechceme, aby si v práci iba sedel na stoličke, keď práve nemáš čo na práci a večer zase cvakal kartu presne o 17:00. Dôležité pre firmu je hlavne to, aby si vedel dosiahnuť vopred nastavené ciele.

- Nebolo by teda prekvapením, že prácu u nás nebudeš brať ako povinnosť, ale ako zábavu.

Informácie o výberovom konaní

Čo nehľadáme?

Určite nehľadáme človeka, ktorý zabúda a nevie si zorganizovať svoju prácu. Ak si nevieš roztriediť svoje úlohy a určiť, čo treba urobiť najskôr, pravdepodobne táto práca nebude pre teba.

Občas sa stáva, že klient ťa vytočí. Tomu sa nikto nevyhne. Preto vedieť reagovať s chladnou hlavou a zachovať dobré meno našej spoločnosti je u nás na prvom mieste.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Internetový marketing, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Máme dve požiadavky, ktoré spĺňať musíš. Prvou sú skúsenosti a preukázateľné výsledky z oblasti spolupráce s biznis zákazníkmi. Hľadáme človeka, ktorý si dokáže získať sympatie klienta a budovať s ním vzťah.

- Druhou sú skúsenosti s prácou na SEO projektoch. Nástroje ako MOZ, Majestic SEO, Google Webmaster Tools a Google Analytics by mali byť tvoji blízki priatelia.

- Ideálne by bolo, ak by si už mal všeobecný prehľad z oblasti online marketingu. Bez vedomostí o online svete si predsa klienta získaš iba ťažko. No ak by si ho nemal, nevadí. Veríme, že všetko sa dá naučiť, keď sa chce.

- Dôležitá je aj orientácia na výsledky. Nechceme, aby si zo seba vypľul dušu, no čím lepšie sa budeš o klienta starať, tým viac to ocení.

- Silné komunikačné zručnosti by mali byť samozrejmosť. No nemáme na mysli, že ti to veľa „kecá.“ Hľadáme človeka, ktorý vie hlavne počúvať a reagovať na klientove požiadavky.

- Ďalej je dôležitá proaktivita. Nemalo by sa ti stať, že budeš týždeň sedieť a čakať, pokým ti klient zavolá. Dôležité je pripomínať sa, pretože klient má určite veľa povinností a môže na teba zabudnúť.

- Nikto nie je dokonalý a nečakáme to ani od teba. No k dokonalosti sa vieme priblížiť, ak sa z chýb vieme poučiť. Preto hľadáme niekoho, kto dokáže svoje nedostatky rozoznať a vymyslieť spôsob, ako to nabudúce urobiť lepšie.

- Vzdelávať sa treba a väčšina špičkových informácii je v angličtine. Nemal by si preto mať problém s čítaním anglických kníh a webov a komunikovať anglicky s našimi anglicky hovoriacimi zákazníkmi.

Cítime sa dobre v našej aréne, v aréne WWW – World Wide Web. Máme mnohoročné skúsenosti z víťazných zápasov, s odhodlaním sa cieľavedome sústredíme na to, aby sme pomohli našim klientom presadiť sa v tomto rýchlo meniacom sa prostredí. Od roku 2011 je spoločnosť ONLINE TORO s.r.o. zaradená medzi top direct marketingové a digitálne agentúry na Slovensku. Od toho času rastie a teší sa z ďalších úspechov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2194732  Megjelentetés dátuma: 19.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou