Odborný referent stavebného úradu a životného prostredia

Obec Miloslavov

Miesto práce
Miloslavov, Miloslavov-Alžbetin Dvor
Termín nástupu
ihneď resp.dohodou
884 EUR/mesiacV zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Činnosti stavebného úradu v súlade so zákonom 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku v znení neskorších predpisov a súvisiace činnosti v súlade so zákonom č. 71/1967 Zb. zákon o správnom poriadku.
Prenesená činnosť štátnej správy na obce.
Zabezpečenie činnosti stavebného úradu .

Informácie o výberovom konaní

- žiadosť o zaradenie do výberového konania
- štruktúrovaný životopis
- fotokópia dokladu o najvyššom ukončenom vzdelaní (diplom)
- overená fotokópia dokladu o absolvovaní osobitnej odbornej spôsobilosti (osvedčenie)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdelanie II.stupňa – stavebné zameranie

Vodičský preukaz

B

- bezúhonnosť
- znalosť všeobecne záväzných právnych predpisov z
oblasti samospráva, stavebný zákon, správne konanie,
životné prostredie, zákon o štátnej správe pre územné plánovanie, stavebný poriadok a bývanie
- pokročilá znalosť práce s PC (MS Office, Internet)
- samostatnosť, kreativita, vysoké pracovné nasadenie,
komunikatívnosť, , analytické myslenie, flexibilnosť a
zodpovednosť
- vodičský preukaz skupiny B – výhodou

štátna správa, verejná správa a samospráva
ID: 2773457  Megjelentetés dátuma: 10.9.2021  Alapbér (bruttó): 884 EUR/mesiac