Medical Representative (Baby Nutrition)

Nutricia s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Brzotín (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Budovanie vzťahov so zravotníckym personálom (lekári, zdravotné sestry) za účelom edukácie a rozvoja vzájomnej spolupráce.
* Rozvoj spolupráce založenej na edukácii a poradenstva v oblasti najnovších poznatkov náhradnej výživy.
* Plánovať a realizovať trasy a návštevy zákazníkov na základe analýzy ich potenciálu, plnenie predpísanej frekvencie návštev, pokrytie cieľovej skupiny a denného počtu návštev vo zverenom regióne.
* Budovanie silných dlhodobých vzťahov s odbornými zdravotníckymi pracovníkmi a mapovanie procesu rozhodovania a osôb s rozhodovacími právomocami.
* Realizácia promočných aktivít.
* Monitorovanie konkurencie a zadávanie informácií z trhu do databázy.
* Organizovanie lokálnych seminárov a sympóziá spoločne s odborníkmi.
* Účasť a zastupovanie spoločnosti na národných či medzinárodných konferenciách a kongresoch.

* Práca v priateľskom a príjemnom prostredí
* Zázemie medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu
* Možnosť odborného vzdelavania a osobného rozvoja
* Služobný automobil aj na súkromné účely
* 5 týždňov dovolenky
* Pracovné voľno pre prípad choroby
* Príspevky na vzdelávanie, šport, kultúru, zdravie a cestovanie
a ďalšie firemné benefity

Informácie o výberovom konaní

* Pozícia je vypísaná ako zástup za materskú dovolenku.
* Výberové konanie prebehne formou Assessment Centra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

* Skúsenosti v pozícii medicínského reprezentanta min. 1 rok podmínkou
* Predajné zručnosti
* Prezentačné zručnosti
* Reprezentatívne vystupovanie
* Bydlisko v regióne: Košice a okolie, Gelnica, Spišská Nová Ves, Trebišov.

NUTRICIA
Sme tu preto, aby sme pomáhali deťom v ich zdravom vývoji a zvyšovali kvalitu života chorým ľuďom. Už viac ako sto rokov preto vyvíjame a vyrábame dojčenskú a enterálnu klinickú výživu.

Nutricia je veľká nadnárodná spoločnosť a patrí do koncernu Danone.Tešíme sa zázemiu veľkej korporácie a pritom u nás panuje veľmi priateľská až rodinná atmosféra.

Hľadáme kolegu / kolegyňu, ktorý (á) sa nebojí osobnej zodpovednosti, dokáže tvrdo pracovať pre zmysluplnú vec a vie budovať dobré vzťahy s ľuďmi okolo seba.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3105052  Megjelentetés dátuma: 18.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 EUR