Špecialista infolinky

Nutricia s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 4, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Byť ambasádorom spoločnosti:
* prvá línie kontaktu so spotrebiteľom
* personifikácia firmy / prispievajú k budovaniu celkového imidž firmy
* podpora aktivít Spoločenské zodpovednosti firmy
Poskytovanie telefonického a online poradenstva a podpory spotrebiteľom v oblastiach:
* detskej výživy a starostlivosti o dieťa (už od tehotenstva)
* produktov detskej a dojčenskej výživy spoločnosti Nutricia (zloženie, novinky, dostupnosť, aktívny odporúčania, zasielanie materiálov)
* prebiehajúcich spotrebiteľských akcií a súťaží vrátane e-shopu
Vybavovanie reklamácií a krízová komunikácia:
* prijímanie a riešenie prípadných reklamácií spotrebiteľov
* schopnosť reagovať na prípadné závažné spotrebiteľské podnety
* znalosť legislatívnych obmedzení pre dojčenskú a detskú výživu a etického kódexu
Spolupráca s marketingovým a obchodným oddelením:
* účasť na kvalitatívnych prieskumoch, aktívne oslovení spotrebiteľov
* podpora zákazníkov e-shopu

* Práca v priateľskom a príjemnom prostredí
* Zázemie medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu
* Možnosť odborného a kariérneho rastu a osobného rozvoja
* Tréningové a vzdelávacie aktivity
* 5 týždňov dovolenky a 5 sickdays
* Ďalšie firemné benefity (stravenky, cafeteria, poistenie)

Je Vám blízke, o čo sa snažíme a v čo veríme? Máte potrebné skúsenosti a zručnosti? Ak áno, potom ste možno práve Vy tým, koho do nášho tímu hľadáme. V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské alebo stredoškolské vzdelanie v oblasti výživy či zdravotníctva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

* komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
* empatia
* znalosť problematiky detskej výživy podmienkou
* záujem o prácu s deťmi - prax aspoň 2 roky ako detská zdravotná sestra , učiteľka v materskej škole, pôrodná asistentka apod.
* ochota učiť sa a rozvíjať odborné znalosti

NUTRICIA
Sme tu preto, aby sme pomáhali deťom v ich zdravom vývoji a zvyšovali kvalitu života chorým ľuďom. Už viac ako sto rokov preto vyvíjame a vyrábame dojčenskú a enterálnu klinickú výživu.

Nutricia je veľká nadnárodná spoločnosť a patrí do koncernu Danone.Tešíme sa zázemiu veľkej korporácie a pritom u nás panuje veľmi priateľská až rodinná atmosféra.

Hľadáme kolegu / kolegyňu, ktorý (á) sa nebojí osobnej zodpovednosti, dokáže tvrdo pracovať pre zmysluplnú vec a vie budovať dobré vzťahy s ľuďmi okolo seba.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2710018  Megjelentetés dátuma: 3.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 EUR