Účtovník/účtovníčka

NOVÝ TOPCAR, s.r.o.

Miesto práce
Bytčická, Žilina
Termín nástupu
dohodou/ASAP
1 100 - 1 500 EUR/mesiaczákladná mzda 768 € + prémie (podstatnú zložku mzdy tvoria prémie v závislosti od výkonu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vedenie,evidencia,kontrola a účtovanie pridelenej agendy
- evidencia nákladov a výnosov
-bežné účtovné a finančné administratívne práce
-ekonomický reporting
-spolupráca pri inventúrach, mesačných a ročných závierkach
- účtovanie bankových výpisov
- vyčíslenie a účtovanie kurzových rozdielov
- príprava denných cash flow reportov
- príprava, kontrola a schvaľovanie zmlúv pred podpisov
- kontrola všetkých účtovných a finančných pohybov vo firme ( mzdových, fakturačných, pohybov majetku, finančných operácií)
- riešenie účtovných a ekonomických problémov s audítorom
- zastupovanie spoločnosti pri komunikácii so všetkými inštitúciami
pripravovanie a koordinovanie inventúr vyplývajúcich zo zákona
-spracovanie štatistík a grafov

- máme na svojich zamestnancov vysoké nároky, ale ponúkame spoľahlivé zázemie, atraktívne prostredie a budúcnosť
- práca v stabilnom kolektíve
- kompetencie
- istota v zamestnaní
- osobná podpora najvyššieho vedenia
- kariérny rast v prípade veľmi dobrých výsledkov

Máte dobré analytické myslenie a dokážete zodpovedne pristupovať k práci?
Znalosti a skúsenosti v účtovníctve sú NUTNÉ! Preto prosíme o zasielanie životopisov, ktoré spĺňajú túto podmienku . Len tých uchádzačov budeme kontaktovať.
Ste dôsledný/á a máte rád/rada čísla, systém a poriadok? Ľahko hľadáte riešenia? Vy, pre ktorého/ú práca navyše nie je problém, máte chuť do práce, ktorej Vás čaká veľa a máte ambície presadiť sa, budovať si kariéru, neváhajte!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Hospodárska korešpondencia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Strojopis - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

prax v účtovníctve min. 5 rokov
dôslednosť, lojalita, spoľahlivosť, samostatnosť, ochota vzdelávať sa

Túto pozíciu obsadzuje spoločnosť NOVÝ TOPCAR, s.r.o., ktorá bola založená v roku 1997. Od založenia spoločnosti sa venujeme výhradne automobilovému priemyslu, a to v plnom rozsahu servisných prác všetkých aktuálnych značiek na slovenskom trhu. Od apríla 2004 začala spoločnosť na slovenskom trhu vystupovať ako značkový a hlavne autorizovaný partner v oblasti predaja a servisu vozidiel pre spoločnosť KIA.
Spoločnosť NOVÝ TOPCAR, s.r.o. je tiež zmluvným partnerom pre najväčšie poisťovne, dôkazom fundovanosti je aj ocenenie udelené poisťovňou Allianz, ktorá v roku 2015 a tiež v roku 2016, 18, 20 zaradila našu spoločnosť medzi TOP 25 najlepších servisov na celom Slovensku.
Prioritou našej spoločnosti je poskytovať zákazníkom maximálne pohodlie pri nákupe nového vozidla, a taktiež spokojnosť pri poskytovaní servisných služieb.
Výsledky práce každého jednotlivca sú pravidelne vyhodnocované a tí najlepší sú právom odmeňovaní.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2331324  Megjelentetés dátuma: 6.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 - 1 500 EUR/mesiaczákladná mzda 768 € + prémie (podstatnú zložku mzdy tvoria prémie v závislosti od výkonu)