Samostatný odborný referent na oddelení investičného rozvoja

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Poprad, okres Poprad
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelení investičného rozvoja vykonáva činnosť v súlade so zákonom č 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov a v súlade s právnymi predpismi súvisiacimi s činnosťou mestského úradu, t.j.:
- zabezpečovanie inžinierskej činnosti, vrátane príslušných povolení pre vydanie územných
rozhodnutí, stavebných povolení a povolení potrebných pre realizáciu stavieb;
- zabezpečovanie realizácie výstavby mesta, vrátane dokladov potrebných pre realizáciu stavieb;
- príprava zmlúv súvisiacich s prípravou a realizáciou investícii mesta;
- príprava podkladov pre výber zhotoviteľa podľa osobitných predpisov;
- vedenie evidencie rozostavaných a dokončených stavieb;
- príprava podkladov pre návrhy rozpočtu investícií mesta.

Príležitosť na uplatnenie profesijných skúseností a podieľanie sa na na profesionálnom poskytovaní služieb, ktoré predmetný odbor poskytuje občanom mesta.

Motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry. V prihláške uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície. Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Štátna správa, verejná správa a samospráva

Naším klientom je Mestský úrad v Poprade.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ukončené vysokoškolské vzdelanie I. stupňa v oblasti stavebného inžinierstva- odbor pozemné stavby,
- minimálne 3 ročná prax v oblasti investičnej výstavby,
- znalosť právnych predpisov a technických noriem v predmetnej oblasti,
- znalosť postupov pri verejnom obstarávaní,
- znalosť postupov pri vybavovaní územných a stavebných povolení,
- práca s počítačom na pokročilej úrovni,
- bezúhonnosť, zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilnosť,
- vodičský preukaz sk. B,
- spoľahlivý, samostatný, zodpovedný a komunikatívny typ s profesionálnym prístupom ku
výkonu práce a so záujmom o svoj odborný rast

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2742352  Megjelentetés dátuma: 29.9.2016