Študent na oddelení Legal&Compliance

Novartis Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o podpora aktivit oddelenia Compliance&Legal
o podpora pri pripave a aktualizacii smernic
o podpora pri monitorovacich aktivitach / auditoch suladu
o pomoc pri priprave skoleni pre organizaciu
o priprava podkladov, administrativa na oddeleni

Práca v dynamickom a úspešnom kolektíve. Možnosť profesijnej realizácie v jednej z najvýznamnejších farmaceutických firiem. .Príjemné pracovné prostredie medzinárodnej spoločnosti. Možnosť kariérneho rastu.

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku posielajte pod označením "Študent na oddeleni Legal&Compliance" na uvedenú e-mailovú adresu; [email protected], kontaktná osoba Mgr.Gerda Tumová

Vhodných kandidátov budeme kontaktovať v priebehu dvoch týždňov.

Please, add this statement together with your CV and application letter:

Hereby I agree with the use and processing of my personal data for indeterminate period as required by Novartis Slovakia s.r.o. (in compliance with the Slovak Act No. 428/2002 Coll.on Protection of Personal Data and its amendments).

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

• Student VŠ – ekonomicke alebo pravnicke zameranie, idealne 3-4 rocnik
• 20h tyzdenne
• Anglicky plynule, iny jazyk vyhodou
• Dobra znalost MS Office (najma Excel a Powerpoint)
• Samostatna praca
• Proaktivny pristup
• Kriticke myslenie
• Profesionalne vystupovanie
• Vysoke eticke a moralne hodnoty

We reimagine medicine to improve and extend people’s lives. We use innovative science and technology to address some of society’s most challenging healthcare issues. We discover and develop breakthrough treatments and find new ways to deliver them to as many people as possible.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2405372  Megjelentetés dátuma: 24.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou