Senior manažer/ka HR and komunikace

NO77 s.r.o.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho Klienta, známou mezinárodní dynamickou společnost s výbornou reputací z obchodního sektoru, hledáme nejvhodnějšího člověka na pozici:

Senior manažer/ka HR a komunikace

Náplň práce:

- Odpovědnost za HR strategii a její rozvoj v návaznosti na strategii celé společnosti;

- Odpovědnost za komunikaci interní i externí

- Rozvoj HR procesů – vzdělávání, odměňování, nábor, řízení talentů, employer branding, administrativa, HR systémy

- Přímé vedení menšího týmu, metodické vedení odpovědných kolegů v regionech

- Účast na vytváření firemní kultury

- Pravidelné vedení soiálního dialogu a kolektivního vyjednávání

- Pravidelná komunikace a reporting mezinárodní centrále společnosti

- Zapojení do lokálních i mezinárodních projektů.

Požadujeme:

- VŠ vzdělání;

- Minimálně 5 let praxe na řídící pozici v oblasti HR

- Zkušenosti s principy interní a externí komunikace

- Zkušenost z obchodního sektoru výhodou

- Výborná znalost legislativy v pracovně-právní oblasti

- Koncepční uvažování

- Osobnost schopnou propojovat zaměstnance na všech úrovních společnosti

- Schopnost budovat dlouhodobé vztahy s kolegy a manažery v rámci společnosti

- AJ – pokročilá úroveň (slovem, písmem)

- PC – pokročilá uživatelská znalost MS Office; znalost SAP HR modulu

- Řidičský průkaz sk.B, bezúhonnost.

Nabízíme:

- Zázemí dynamické mezinárodní společnosti s dobrou reputací

- Příjemné moderní pracovní prostředí.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně