Majster vo výrobe

NIROTECH, s.r.o.

Veľké Zálužie, Pod Kaštieľom 1376, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava dokumentov, výkresov, zoznamov pre výrobu a zámočnícke práce.
Vedenie tímu zamestnancov, spolupráca s ostatnými oddeleniami.
Skúsenosti so zámočníckou prácou, zodpovednosť.

Pozícia v stabilnej spoločnosti.
Systém kvality kombinovaný so systémom prémií.
Štvrťročné prémie, motivujúce plat.podmienky.
Podnikové stravovanie. Firemné akcie.
Dlhodobé zamestnanie, príjemné sociálne prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kovovýroba, zváranie, uprednostňujeme kovovýrobu

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

zodpovednosť
vodcovské schopnosti
cudzí jazyk výhodou (NJ alebo AJ), nie je podmienkou

Výrobná spoločnosť so špecializáciou sa na výrobu, mechanické spracovanie a povrchovú úpravu nehrdzavejúcej ocele, od výroby plechov až po montáž podzostáv a kompletných systémov pre strojársky priemysel. Kovovýroba, zámočníctvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2769279  Megjelentetés dátuma: 23.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou