Referent cestovné kancelárie

NIKAL s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cestovná kancelária NIKAL hľadá kolegu do cestovnej kancelárie:

Predajca zájazdov - referent cestovnej kancelárie

Náplň práce:
- aktívny a pasívny predaj zájazdov po telefóne
- administratívna práca spojená s predajom zájazdov
- osobný kontakt s klientmi

Požadujeme:

- komunikatívne schopnosti
- predajné schopnost
- dôslednosť a precíznosť
- znalosť práce na počítači
- vodičský preukaz B, aktívny vodič
- zodpovednosť a poctivosť
- skúsenosti so starostlivosťou o klientov výhodou
- nemecký alebo anglický jazyk podmienkou

Ponúkame:

- platové ohodnotenie podľa odvedenej práce + provízie z predaja
- zaškolenie a podporu

Zašlite nám prosím životopis. Radi privítame aktívneho kolegu alebo kolegyňu do nášho tímu.

Cestovná kancelária
NIKAL s.r.o. organizačná zložka zahraniční osoby
Bulharská 70, Bratislava

Kontaktná osoba: Alena Fencl