Marketingový pracovník - absolvent VŠ

Miesto práce
Panónska cesta 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 brutto EUR/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného študenta na oddelenie marketingu. Jedná sa o dlhodobú brigádu
v rozsahu 4 hodiny denne.

HLAVNÉ OBLASTI ZODPOVEDNOSTI:
1. Príprava a naceňovanie mediaplánov pre print aj online.
2. Príprava a dopĺňanie vzorov zmlúv pri mediálnych spoluprácach.
3. Príprava a dopĺňanie štatútov pre súťaže v printoch aj v online.
4. Príprava objednávok na inzerciu.
5. Evidencia inzercie v TV a rádiách (excel tabuľka, šanóny).
6. Komunikácia s výhercami online, FB aj printových súťaží a odosielanie výhier a výherných listov.
7. Zabezpečovanie doručovania remitendy na akcie a partnerom, vyzdvihovanie lístkov, časté vybavovanie (autom).

Ponúkame možnosť pôsobiť v príjemnom prostredí dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku výhradne prostredníctvom profesia.sk.
Vzhľadom na veľké množstvo životopisov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, zodpovednosť, časová flexibilita
- zmysel pre detail
- práca s Excelom
- aktívny šofér

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú spoločenské, odborné tituly, rovnako ako noviny a časopisy zamerané na ekonomiku, lifestyle a hobby. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich tlačených titulov alebo jeho online verziu, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm alebo hobby tituly Záhradkár, Dobré jedlo, Zdravie, Lepšie Bývanie, AutoBild, GEO, Poľovníctvo a rybárstvo. Vydávame denník ÚJ SZÓ - jediný denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a týždenník VASÁRNAP - najdlhšie vychádzajúci maďarský týždenník na Slovensku. Používame vlastný, interne vyvinutý publikačný ekosystém v mikroservisnej architektúre. Využívame najmodernejšie technológie, rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch. Dizajnujeme a programujeme 24 obsahových webových stránok, prevádzkujeme 3 freemailové weby (centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk) a 3 firemné weby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Klaudia Töröková
E-mail: poslať životopis
ID: 364478  Megjelentetés dátuma: 12.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,50 brutto EUR/hod