Práca pre absolventov! Account manager pre malé a stredné firmy (osobný a telefonický predaj)

Miesto práce
Bajkalská 19B, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nových kolegov na telesales oddelenie.
HLAVNÉ OBLASTI ZODPOVEDNOSTI
1. Aktívny predaj rôznych formátov internetovej reklamy v mediálnom priestore centrum.sk, atlas.sk, pluska.sk a trend.sk.
2. Komunikácia s existujúcimi a potenciálnymi klientmi, budovanie obchodných vzťahov.
3. Návrhy a spracovávanie mediálnych plánov pre klientov.

Zľavy na produkty mediálneho domu pre Vás i Vašich blízkych
Príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (ProCare)
Intenzívne interné aj externé vzdelávanie
Odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách
Mobilný telefón aj na súkromné účely
Jazykové vzdelávanie
MultiSport (SPORT & WELLNESS)
Deň ovocia
Vysoká dynamika a inovácie
Firemné teambuildingové akcie
Bike friendly spoločnosť

Ak chcete byť súčasťou nášho tímu, pošlite svoj štrukturovaný životopis cez profesiu.
Kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky výberu, budeme kontaktovať telefonicky. Zaslaním svojho CV dávate spoločnosti súhlas so spracovaním osobných údajov. ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zdravá asertivita a komunikačné zručnosti
- chuť a odvaha obchodovať
- sebavedomá a samostatná osobnosť

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú spoločenské, odborné tituly, rovnako ako noviny a časopisy zamerané na ekonomiku, lifestyle a hobby. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich tlačených titulov alebo jeho online verziu, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm alebo hobby tituly Záhradkár, Dobré jedlo, Zdravie, Lepšie Bývanie, AutoBild, GEO, Poľovníctvo a rybárstvo. Vydávame denník ÚJ SZÓ - jediný denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a týždenník VASÁRNAP - najdlhšie vychádzajúci maďarský týždenník na Slovensku. Používame vlastný, interne vyvinutý publikačný ekosystém v mikroservisnej architektúre. Využívame najmodernejšie technológie, rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch. Dizajnujeme a programujeme 24 obsahových webových stránok, prevádzkujeme 3 freemailové weby (centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk) a 3 firemné weby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Klaudia Töröková
E-mail: poslať životopis
ID: 2304312  Megjelentetés dátuma: 7.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou