Pracovník strižne a skladu

NEWAYS SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Trenčianska 864/68, 018 51 Nová Dubnica, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava kabeláže a vodičov
obsluha strihacích strojov– strihanie a popisovanie káblov a vodičov
manipulácia so strihacím materiálom
orientácia v technickej dokumentácii
príjem, vychystávanie a výdaj materiálu
expedície výrobkov, fyzická manipulácia s tovarom
práca na 3 zmeny
ostatné a manipulačné práce, súvisiace s činnosťou skladu

sociálny program,
príspevok na dopravu
prítomnostný bonus
13. plat

Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov zároveň vyjadruje súhlas spoločnosti Neways Slovakia, a.s. so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Všetky životopisy podrobne preštudujem, ale z dôvodu časovej náročnosti budem kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ostatným ďakujem za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

spoľahlivosť, trpezlivosť,
manuálna zručnosť,
technická zdatnosť,
znalosť v obsluhe strihacích strojov výhodou
práca s PC

NEWAYS SLOVAKIA, a.s. je skúseným dodávateľom elektrotechnických služieb na medzinárodnom trhu a je členom skupiny Neways, ktorá patrí medzi TOP 5 lídrov na európskom trhu v oblasti EMS (Electronic Manufacturing Sevices).
Výrobky spoločnosti sa používajú v rôznych odvetviach priemyslu – v polovodičovom, medicínskom, automobilovom priemysle alebo v rôznych iných priemyselných inštaláciách.
Neways má sídlo v Brainport Eindhoven, ktorý sa považuje za jeden z top európskych technologických centier. Neways má prevádzky v Holandsku, Nemecku, Českej republike, na Slovensku, v Číne a v USA a celkovo zamestnáva okolo 2700 pracovníkov.
Neways Slovakia má dve prevádzky v Novej Dubnici a zaoberá sa osádzaním dosiek plošných spojov, montážou káblov a high-tech káblových zväzkov a kompletných elektrických riadiacich panelov a skríň.
Za rok 2015 bol NEWAYS SLOVAKIA, a.s. vyhodnotený ako VÝZNAMNÝ EXPORTÉR SLOVENSKEJ REPUBLIKY a v súčasnosti patrí medzi najväčšie holandské spoločnosti aktívne na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2728955  Megjelentetés dátuma: 19.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou