Procesný Inžinier (strojárska výroba)

Neumann Consulting s. r. o.

Trenčiansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
veľmi motivujúci/ upresníme pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce: Nové Mesto Nad Váhom

- technická podpora strojárskej výroby
- riadenie metrológie
- spolupráca pri preventívnej a prediktívnej údržbe
- vytvorenie technickej dokumentácie
- vytváranie a implementácia nových pracovných pokynov
- navrhovanie a spracovanie nových technologických riešení
- dohľad nad procesom kvality (PFMEA, kontrolný plán, R & R)
- spolupráca pri riešení projektov a projektov

- práca v úspešnej, európskej výrobnej spoločnosti s dlhodobým pôsobením na Slovensku
- veľmi zaujímavá pozícia, ktorá ponúka množstvo vedomostí, školení.
- práca v dynamickom, profesionálnom kolektíve
- motivujúce finančné ohodnotenie
- množstvo školení+ ďalšie vzdelávanie
- aktívne využívanie cudzích jazykov

V prípade záujmu prosím pošlite nám svoj životopis v SLOVENSKOM a v ANGLICKOM jazyku. Prosíme, pripojte aj svoju fotografiu.

Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- technické alebo strojárske vzdelanie
- schopnosť vytvárať a čítať technické výkresy
- schopnosť navrhnúť zlepšenia vo výrobných procesoch
- pochopenie pneumatických systémov alebo procesov elektrickej energie alebo spájkovania / spájkovania - výhodou

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3025905  Megjelentetés dátuma: 8.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: veľmi motivujúci/ upresníme pri osobnom pohovore