Nástrojár

Neumann Consulting s. r. o.

Nitriansky kraj, okres Žiar nad Hronom, okres Levice, okres Nitra, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci / upresníme pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. Pozíciu obsadzujeme do Zlatých Moraviec

Náplň práce:
- oprava a údržba lisovacích a strižných nástrojov a lisov
- znalosť mechanických a hydraulických lisov
- čítanie technickej dokumentácie
- vykonávanie preventívnej údržby nástrojov

- možnosť profesijného rastu
- balíček sociálnych benefitov
- stravovanie priamo na pracovisku
- stabilné a perspektívne zamestnanie

Zaujala Vás táto alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis na adresu [email protected]
Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá pôsobí v automotive priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- prax na pozícii nástrojára výhodou
- dochvílnosť
- ochota pracovať na zmeny

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2801126  Megjelentetés dátuma: 20.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: motivujúci / upresníme pri pohovore