Manažér oddelenia kvality

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 4000 eur, v závislosti od relevantnej praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

.miesto výkonu práce= Myjava

Pre nášho významného klienta, úspešnú medzinárodne pôsobiacu spoločnosť produkujúcu v automotive odvetví, s nadšením hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Manažér oddelenia kvality.

-zodpovednosť za riadenie oddelenia kvality
-implementácia a udržiavanie systému manažérstva kvality
-riešenie reklamácii a manažment nápravných opatrení
-zodpovednosť za vykonávanie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly dielov
-komunikácia s materskou spoločnosťou a so zákazníkmi
-zabezpečovanie/koordinácia interných a externých auditov
-zodpovednosť za metrológiu

-zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
-možnosti odborného rastu
-balíček sociálnych benefitov
-13. plat
-služobný telefón a notebook

Zaujala Vás táto alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Budeme sa tešiť na Váš životopis!
Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske/ technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- min. 3 ročná skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii podmienkou, preferovaná automotive spoločnosť
-prirodzený talent na vedenie tímu a manažovanie
-aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou!

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2794813  Megjelentetés dátuma: 7.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 4000 eur, v závislosti od relevantnej praxe a skúseností