HR asistent (študent)

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
motivujúci / platové podmienky upresníme pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- na pozíciu HR asistenta hľadáme študenta/ študentku s ambíciou sa v budúcnosti venovať oblasti ľudskych zdrojov, resp. výberu zamestnancov. Hľadáme študenta 2., 3., 4. ročníka. Obsadzujeme veľa technických pozícii, vítaní sú aj kandidáti technických odborov

- na tejto pozícii budeš pravou rukou Recruiterov. Budeš vyhľadávať talenty pre našich klientov
- prvý kontakt s kandidátom
- organizácia pohovorov s kandidátmi
- správa sociálnych profilov našej spoločnosti
- marketingové aktivity. oceníme tvoju kreativitu

- sme mladý a malý tím (6 členov)
- tvoja efektivita a práca budú nadštandardne ohodnotené
- pracovné prostredie, ktoré Ti dá priestor pre realizáciu vlastných nápadov
- flexibilný pracovný čas
- naozaj veľa nových vedomostí!
- vždy dobre naladení kolegovia

V prípade Vášho záujmu o túto, alebo inú pozíciu, nám neváhajte zaslať Váš životopis v slovenskom jazyku. Uvítame aj motivačný list a fotografiu :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické/ humanitné/ technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- multitasking. pri tejto práci je toto vlastnosť, ktorú naozaj potrebuješ.
- aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- možnosť pracovať 20 hodín týždenne
- výborné komunikačné zručnosti
- analytické myslenie
- schopnosť sa nebať opýtať :)

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2612403  Megjelentetés dátuma: 30.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: motivujúci / platové podmienky upresníme pri osobnom pohovore