Backend vývojár (C++, Linux)

NetSuccess, s.r.o.

Lazaretská 12, Bratislava / z domu, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj backendu aplikácie na high performance spracovanie dát s využitím NoSQL technológií. Aplikácia je vyvíjaná a nasadená na Linuxe (Debian).

Implementácia moderných prístupov k spracovaniu a analýze veľkého množstva dát s možným využitím technológií umelej inteligencie.

S tým súvisiace úpravy frontendu.

Možnosť reálne ovplyvňovať návrh a architektúru aplikácie.

Možná samostatná práca na diaľku / z domu (súčasný tím tiež dlhodobo pracuje na diaľku).
Práca v mladom šikovnom kolektíve, fantastický šéf a dobrí kolegovia. Veľký priestor na osobnostný rast a vzdelávanie v moderných technológiách v stabilnej spoločnosti.

Súčasťou výberového konania je vyplnenie jednoduchého úvodného testu, ktorý vám nezaberie viac ako hodinu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT - programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Pokročilý
C++ - Pokročilý
JavaScript - Základy
SQL - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme iba šikovného človeka, ktorého jeho práca baví, ktorý je samostatný, iniciatívny a pozitívne naladený. Práca má byť aj hobby, nie len zdroj obživy...

Sme na trhu od r. 2008 a zameriavame sa na internetový marketing, tvorbu webových stránok, reklamných kreatív . Ako certifikovaný Google Premium Partner hráme prvú ligu pri manažovaní reklamy vo vyhľadávači aj reklamnej sieti. Sme členom ADMA - Asociácia digitálnych marketingových agentúr. Prevádzkujeme vlastný reklamný systém INRES. V NetSuccess je nás viac ako 30 zamestnancov.

Sme experti na:
- online marketing
- online reklama
- mediálne plánovanie
- web analýzy
- webdizajn a webové technológie
- sociálne siete
- Pay per click reklama
- reklamný systém INRES

V roku 2011 sa stal spoločníkom v NetSuccess, s.r.o. vydavateľský dom Petit Press a.s. prevádzkovateľ najväčšieho online spravodajského portálu www.sme.sk a vydavateľ denníka SME.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2728229  Megjelentetés dátuma: 17.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou