Šofér, údržbár

Národný inštitút vzdelávania a mládeže (NIVAM)

Miesto práce
Žehrianska 9, 851 07 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2017, dohodou
podľa Zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamest

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Šofér, údržbár:
- Vedenie a bežná údržba motorového vozidla, zodpovednosť za hospodárnu a bezpečnú prevádzku služobných motorových vozidiel.
- Domovnícke práce vrátane údržby objektu a technických zariadení, opravy a jej jednoduchej obnovy.

pružný pracovný čas, služobný mobil

Informácie o výberovom konaní

Pracovný pomer na dobu určitú .
Žiadosti podávať na adresu: [email protected] najneskôr do 31.8.2017

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Požiadavky na odbornú prax: min. 10 rokov profesionálneho aktívneho vedenia motorového vozidla.
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, komunikácia, samostatnosť, tímová práca, ovládanie GPS zariadenia a PC
Osobnostné predpoklady: pozornosť, precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť.

NIVAM pôsobí najmä v oblasti predprimárneho vzdelávania, základného vzdelávania a stredného vzdelávania, špeciálneho vzdelávania a inkluzívneho vzdelávania, základného umeleckého vzdelávania, jazykového vzdelávania a záujmového vzdelávania, v oblasti podpory profesijného rozvoja pedagogických zamestnancov odborných zamestnancov, v oblasti celoživotného vzdelávania v oblasti práce s mládežou, v oblasti monitorovania a hodnotenia kvality výchovy a vzdelávania a výskumu v uvedených oblastiach.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1910597  Megjelentetés dátuma: 3.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: podľa Zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamest