Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Ťažiar (ZNS Gajary)

Lokalita
ZNS Gajary a pracoviská odboru ťažby v lokalite Západ, Bratislavský kraj
Pracovný pomer
Termín nástupu
Október 2016
Ponúkaná mzda*
Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Obsluha a kontrola technologických zariadení v zmysle prevádzkových a bezpečnostných predpisov
Odstraňovanie drobných porúch ťažobných zariadení
Priebežný zber procesných dát a vyhotovenie záznamu o výsledku vykonanej činnosti do prevádzkovej dokumentácie v písomnej a elektronickej forme
Kontrola a obsluha sond
Pochôdzková služba po produktovodoch
Hlásenie porúch zariadenia
Zodpovednosť za dodržiavanie pravidiel BOZP, PO a OŽP, za výkon prác podľa pokynov nadriadeného

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Zameranie

Technický smer

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

Oprávnenie na obsluhu plynových zariadení a tlakových nádob výhodou
Ovládanie práce s PC výhodou

Aké výhody a benefity ponúkame?

Stabilné zamestnanie v perspektívnej spoločnosti
Zaujímavá práca v dynamickom kolektíve
Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Kvalitný vzdelávací program
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
ID: 2716688  Megjelentetés dátuma: 10.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí