Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Projektant elektro - slaboprúd

Lokalita
Plavecký Štvrtok, Bratislavský kraj
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Spracovanie projektovej dokumentácie v danej odbornosti
Spracovanie technických návrhov riešení vrátane výpočtu predpokladaných realizačných nákladov
Poskytovanie technickej pomoci / konzultácií v danej odbornosti
Spracovanie projektovej dokumentácie skutočného vyhotovenia zariadení
Prerokovanie dokumentácie s odbornými útvarmi Nafta
Riešenie odchýlok a návrhov zmien projektovej dokumentácie

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Elektrotechnické, systémy riadenia technol. procesoc, meranie a regulácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ďalšie požiadavky

Znalosť systémov riadenia technologických procesov
Znalosť zariadení a prvkov MaR (elektrických a pneumatických)
Znalosť technických noriem v oblasti elektrotechniky
Ovládanie SW AutoCAD, ACAD Electrical výhodou
Aktívny prístup k riešeniu problémov
Analytické myslenie
Flexibilita, samostatnosť, komunikatívnosť
Znalosť anglického jazyka: komunikatívna úroveň výhodou

Aké výhody a benefity ponúkame?

Stabilné zamestnanie v perspektívnej spoločnosti
Zaujímavá práca v dynamickom kolektíve
Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Kvalitný vzdelávací program
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
ID: 2636666  Megjelentetés dátuma: 18.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí