Fyzioterapeut v rehabilitačnom Centre Natália

Nadácia Pomoc druhému

Miesto práce
okres Hlohovec
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie rehabilitačných procedúr, cvičení a masáží
• inštruktáž s názornými ukážkami pre rodičov klientov s cieľom efektívneho domáceho cvičenia

• stabilné zamestnanie v príjemnom pracovnom prostredí denného rehabilitačného centra rodinného typu
• možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu formou špecializovaných kurzov a školení

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapeut

Odborné predpoklady:

• skúsenosti s cvičením v oblekoch sú výhodou (nie však podmienkou)
• znalosti z oblasti Bobath konceptu, Kraniosakrálnej terapie, Orofaciálnej stimulácie či iných konceptov sú vítané (nie sú ale podmienkou)
• na základe zdravotnej dokumentácie klientov a konzultácie s lekármi posudzovanie ich zdravotného stavu a stanovenie rehabilitačného plánu

Osobnostné predpoklady:

• pozitívny vzťah k deťom – práca je zameraná na deti s poruchami a poškodeniami mozgu, nervovej sústavy s dopadom na pohybový aparát
• príjemné vystupovanie a dobré komunikačné schopnosti
• trpezlivosť a schopnosť riešiť problémy
• ochota ďalej sa vzdelávať a absolvovať vzdelávacie kurzy

Nadácia Pomoc druhému bola založená v roku 2005 s cieľom pomáhať deťom a mladým dospelým so zdravotným znevýhodnením a ich rodinám začleniť sa do spoločnosti a žiť plnohodnotný život. V roku 2016 sme založili vlastné neziskové zdravotnícke Rehabilitačné centrum Natália. Naša nadácia má aj vlastný darcovský portál zameraný na pomoc deťom a mladým dospelým so zdravotným znevýhodnením.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2567525  Megjelentetés dátuma: 27.2.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou