3D Grafik Animátor - Blender alebo Cinema 4D - ponúkame dreamjob!

Mynd SK s.r.o.

Miesto práce
Rosinská 15C, Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
900 - 2000 EUR/mesiac, 900 až 1600€ TPP alebo 1300 až 2000€ živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava modelov, charakterov a elementov pre animáciu (bone rigging, optimalizácia, materiály atď. )
Keyframe-ová animácia charakterov a objektov podľa predloženého scenára a speakera.
Strih a postprodukcia videa.
Pozrite si prosím naše recruiting-video: https://vimeo.com/155941343, resp. naše webstránky: sk.myexplainer.video , www.meinunternehmensfilm.de, pixeton.com

Geniálna a nad-štandartne platená práca v mladom a príjemnom kolektíve.
Preplácanie jazykových kurzov a iných rozumných investícií do vzdelávania
Dobrôtky, nápoje, káva a čaj zdarma
Možnosť vzdelávania sa, profesionálneho rastu.

Hľadáme flexibilného, umelecky nadaného a samostatného človeka so schopnosťou učiť sa nové veci, techniky a postupy. Požadujeme aktívny prístup k práci, zapálenie pre 3D, grafický dizajn, animáciu a samozrejme schopnosť prevziať zodpovednosť za svoju prácu.
Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni je veľkou výhodou, nie však podmienkou. Stačí schopnosť dohovoriť sa po anglicky.

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj profesný životopis a motivačný list v anglickom alebo nemeckom jazyku spolu s ukážkami Vašich prác na email: [email protected], do predmetu uveďte: 3D - Motion Designer.

Tešíme sa na Vašu odpoveď.

PS: Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a pošlú nám relevantné portfólio.
Prosím nekontaktujte nás, ak nemáte žiadne portfólio alebo skúsenosti v odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Premiere Pro - Pokročilý
Adobe After Effects - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Vás očakávame?
Profesionálne znalosti Cinema 4D alebo Blenderu.
Skúsenosti s 3D modelingom, texturingom, rigidnom, animáciou, osvetľovaním, renderingom a post produkciou.
Schopnosť naučiť sa pracovať s externými render programy ako Octane, V-Ray a pod.
Kreatívnu myseľ a schopnosť riešenia problémov.
Veľmi dobre vyvinutý zmysel pre detail.
Zodpovedný prístup k práci a perfekcionizmus v každom ohľade.
Veľmi dobrá znalosť kompozície, počítačovej animácie a teórie farieb.
Časovú flexibilitu a schopnosť rýchlo sa učiť nové veci.

Mynd produkuje 2D/3D animované reklamy a explainer videá pre zákazníkov z celého sveta.

Naše portfólio a info o nás nájdete na stránkach:
Web: https://www.mynd.com/sk/
Facebook: https://www.facebook.com/myndSKCZ/
Instagram: https://www.instagram.com/mynd_sk_cz/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2483239  Megjelentetés dátuma: 11.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 2000 EUR/mesiac, 900 až 1600€ TPP alebo 1300 až 2000€ živnosť.