Digital Performance Manager

MW PROMOTION, spol. s r.o.

Miesto práce
Havlíčkova 6, Bratislava
Termín nástupu
Po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do agentúrneho teamu hľadáme špecialistu na online výkonostný marketing a social media. Pre našich klientov z viacerých business segmentov (telco, FMCG, energetika, retail) permanentne pripravujeme rôzne formy komunikačných aktivít.

Úlohou hľadaného špecialistu bude vytváranie digitálnych stratégií pre agentúrnych klientov, ich realizácia a následná optimalizácia. Tiež návrhy na neustále zlepšovanie performance online kampaní.

Podmienkou je aj schopnosť textom, fotkami a videom vyjadrovať komerčné komunikačné posolstvá.

Od úspešného uchádzača očakávame samostatné vzdelávanie a sebarozvoj. Ich výsledkom je aplikácia nových trendov vo výkonostnom marketingu do existujúcich kampaní.

Očakávame logické a analytické uvažovanie, schopnosť pracovať s množstvom informácií a to samostatne, ale aj v rámci tímu.

Agentúra poskytuje svojim zamestnancom zaujímavé spektrum výhod. Agentúrna "kaviareň" pod čerešňou, pekný výhľad na mesto, či pozitívna rodinná atmosféra sú len niektoré z poskytovaných "soft" výhod.

Za najvýznamnejší benefit však považujeme výraznú "pracovnú voľnosť", ktorú majú všetci kľúčoví ľudia v agentúre. To je benefit, ktorý "OSOBNOSTI - PROFESIONÁLI" oceňujú najviac.

Ak sa vám do 2 týždňov neozveme, neberte to prosím ako neslušnosť. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Optimálny kandidát má nasledovné predpoklady:

Má skúsenosti so správou social media, online content marketingom, vrátane schopnosti textom, fotkami a videom vyjadrovať komunikačné posolstvá

Komplexne ovláda analytické nástroje Google Analytics, Mixpanel a Kissmetrics

Komplexne ovláda platformy Facebook Business Manager a Google Adwords

Ovláda aspoň jeden nástroj na A/B testing a analýzu správania návštevníkov webu (napr. Visual Website Optimizer)

Má skúsenosti s e-mail marketingom (Mailchimp)

Pozná princípy lead generation managementu

Ovláda základy SEO, UX a conversion rate optimization

Neustále sleduje trendy a best practices v online performance (SEM) a web designe (UX, UI)

Je mu vlastná schopnosť "hacknúť" problém alebo systém pre lepšie výsledky kampaní alebo svojej práce

Má záujem o nové technológie, trendy a ich aplikáciu do bežného života

MWPromotion sa svojími príjmami dlhodobo zaraďuje medzi najväčšie reklamné agentúry na Slovensku. Napriek svojej veľkosti, sa agenúra snaží fungovať na princípoch typických pre "boutique agency".
Preferujeme spoluprácu s menším počtom klientov, ktorým však poskytujeme nadštandardnú starostlivosť. Výsledkom tejto starostlivosti je fakt, že kľúčoví klienti spolupracujú s agentúrou dlhodobo.
Aktuálne sa profilujeme ako širokospektrálna marketingová agentúra zameraná na zlepšovanie "zákazníckej skúsenosti" (CX) s ambíciou orchestrovať zákaznícke rozhrania pre svojich klientov.

Inovácie a originálne prístupy máme v DNA.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1714258  Megjelentetés dátuma: 18.9.2016