CNC Vŕtač- strojársky priemysel

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 233, okres Nitra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha CNC vŕtačky,
  • znalosť technickej dokumentácia nutná,
  • kontrola kvality výrobkov,
  • plnenie objednávok,

  • hodinová mzdu + cestovný (závisí od vzdialenosti do práce) a dochádzkový bonus (33€)
  • kvartálne prémie (od 30-150€ za kvartál)
  • dovolenkový bonus (cca 30€/mesačne)
  • práca v nepretržitej prevádzke a príplatky nad rámec zákona
  • disponujeme vlastným školiacim strediskom, kde vieme zamestnancom zvyšovať kvalifikáciu
  • množstvo firemných akcií

Svoj životopis pošlite na [email protected]. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • spoľahlivosť
  • chuť pracovať

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2802697  Megjelentetés dátuma: 8.11.2016