Mzdový účtovník

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
od 1100€/mes. + 13ty plat, uchádzačovi môže byť ponúknutá aj vyššia mzda vzhľadom na jeho skúsenosti a znalosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za podklady pre mzdovú, sociálnu a personálnu agendu,
  • spracovanie kompletnej mzdovej problematiky v systéme SAP,
  • evidencia dochádzky zamestnancov v systéme SAP,
  • komunikácia s poisťovňami,
  • príprava dodatkov, zmlúv,
  • reporting.

  • 13ty plat (dochádzkový + dovolenkový bonus),
  • ročné odmeny,
  • preplácané jazykové kurzy (150€/semester),
  • každoročné prehodnocovanie platu,
  • flexibilná pracovná doba,
  • balík sociálnych benefitov (pri svadbe, narodení dieťaťa, pracovné, životné jubileá)
  • teambuildingové akcie pre zamestnancov i rodinných príslušníkov
  • stravné lístky 4,20€/deň
  • ovocie k obedom.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zasielajte svoj životopis v slovenskom jazyku na emailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • minimálne ročná skúsenosť v podobnej pozícii,
  • znalosť zákonov v danej oblasti,
  • aktívna, samostatná, zodpovedná osobnosť,
  • vysoká pracovná morálka, organizačné schopnosti,
  • znalosť systému SAP, modul HR, výhodou
  • veľkou výhodou znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 2069244  Megjelentetés dátuma: 20.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1100€/mes. + 13ty plat, uchádzačovi môže byť ponúknutá aj vyššia mzda vzhľadom na jeho skúsenosti a znalosti.