Zdravotná sestra

MUDr. Dušan Ogurčák - Pro Vitae

Miesto práce
Svoradova 13, 811 00 Bratislava - Staré Mesto, Bratislava
Termín nástupu
ihneď,alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca sestry na ambulancii špecializovaného medicínskeho internistického odboru so zameraním na komplexnú starostlivosť, odbery biologického materiálu, podávanie injekcií, infúzií, asistencia lekárovi pri výkonoch, príprava pacientov pred vyšetreniami, objednávanie pacientov, telefonické konzultácie, práca so zdravotnou dokumentáciou, práca s počítačom pokročilého užívateľa, administratíva,bodovanie pre ZP.

Pre záujemkyne mimo Bratislavy poskytneme pomoc pri hľadaní vhodného poodnájmu
Info pri pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo, ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

profesionálny prístup k pacientom, príjemné vystupovanie, empatia, komunikatívnosť, zodpovednosť pri plnení pracovných úloh, tímová práca, flexibilita, samostatnosť, anglický/nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou
skúsenosti s prácou na ambulancii sú vítané

Sme neštátne zdravotnícke zariadenie rodinného typu, ktoré poskytuje komplexnú zdravotnú starostlivosť so špecializáciou vnútorného lekárstva.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2762786  Megjelentetés dátuma: 29.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou