Montážnik podláh a dverí

MS Interier s.r.o.

Miesto práce
Sasinkova 13, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou za každý pracovný úkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zameriavanie zákaziek na podlahy, príprava a zrovnávanie podkladu pred montážou finálnych podláh, montáž laminátových, drevených a vinylových podláh. Renovácie drevených podláh (brúsenie, tmelenie a lakovanie parkiet).
Zameriavania zákaziek na interiérové dvere a zárubne, montáž interiérových dverí a zárubní.

V prípade, že máte zmysel pre detaily a viete odviesť kvalitnú a precíznu robotu ponúkame nadštandardné finančné ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť zaoberajúca sa dodávkou a montážou podláh (laminátové, drevené a vinylové podlahy), interiérových dverí a zárubní, vstavaných skríň a šatníkov na mieru. Medzi naše ďalšie aktivity patria rekonštrukcie starších podláh, zrovnávanie podkladov a rôzne špeciálne riešenia podláh.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2822262  Megjelentetés dátuma: 23.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou za každý pracovný úkon