Recyklátor

Mr. JOB

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
710 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha linky
- drobné opravy linky (zváranie - výhoda)
- triedenie plastov
- prax obsluhy VZV výhodou
- práca v trojzmennej prevádzke

- práca na trvalý pracovný pomer
- možnosť čerpania záloh
- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- výborné platové podmienky

Životopisy zasielať na mailovú adresu: [email protected]. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Spoločnosť podniká v oblasti nakladania s odpadmi. Začínala výkupom, zberom a predajom kovového šrotu a neželezných kovov, postupne sa k portfóliu odpadov pridalo spracovanie starých vozidiel, zber a spracovanie elektroodpadov a najnovšie sa pripravuje technologická linka na úpravu a recykláciu plastových odpadov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- zváranie - výhodou
- prax na VZV - výhodou
- nutná manuálna zručnosť
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- flexibilita

Mr. JOB je spoločnosť využívajúca inovatívne metódy v procesoch obsadzovania pracovných pozícii. Riadi ju tím odborníkov s dlhoročnu praxou v oblasti personalistiky. Našim cieľom je poskytovať profesionálne služby v oblasti ľudských zdrojov na vysokej úrovni a flexibilne riešiť potreby našich klientov, zamestnancov i uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2759020  Megjelentetés dátuma: 10.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 710 EUR/mesiac