Operátor výroby

MOTIWAR s.r.o.

Miesto práce
výrobný závod Strečno, Žilinský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
520 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba náhradných dielov a automobilových častí, strojov a častí strojov, elektrických a elektronických produktov, materiálov na výrobu železných konštrukcií a častí obrábacích strojov.

- stabilná a dlhodobá práca
- možnosť prechodu zamestnanca do kmeňového stavu (možnosť zvýšenia platu)
- z Martina doprava zabezpečená zdarma
- dobré finančné ohodnotenie
- bonusy k výplate
- preplácanie cestovných nákladov
- technické zabezpečenie pre výkon práce

Ak máte záujem o pracovnú ponuku kontaktujte nás ihneď na čísle 0415624224 a posielajte životopisy na email:
[email protected]. Nástup na zmluvu je možný ihneď.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné,strojárske,technické,elektrotechnické

- ochota pracovať na 3 zmeny
- flexibilita, zodpovednosť, stabilita, chuť do práce

Sme profesionálna, dynamicky sa rozrastajúca spoločnosť. Predmetom našej činnosti sú komplexné a špecializované personálno-poradenské služby. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1270739  Megjelentetés dátuma: 6.6.2012  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 520 EUR/mesiac