Linkový elektrikár

Mondelez Europe Services GmbH - organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Račianska 44, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
viac informácií po osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na zmeny
- zodpovednosť za chod strojov
- diagnostika a oprava elektrických a elektronických častí na výrobných zariadeniach na pridelenej linke
- príprava podkladov pre objednávanie náhradných dielov
- preventívna kontrola elektrických zariadení
- nastavovanie strojov a výrobných zariadení
- práca s počítačom

- Motivujúce mzdové ohodnotenie
- Deputát
- Zlom (zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov)
- Stravné lístky
- Masáž chrbtice
- Relax centrum v priestoroch firmy
- Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Životné poistenie
- Darčekové poukážky
- Odmeny pri pracovných jubileách
- Odmena pri životnom jubileu
- Dovolenka a platené voľno nad rámec zákonných ustanovení
- iné výhody.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú ponuku nám prosím pošlite Váš životopis.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, dovoľte nám ale informovať Vás, že kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí budú zodpovedať kritériám a požiadavkám na uvedenú pozíciu.
Ďakujeme Vám za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrikár, elektromechanik, mechanik - elektronik

- elektrikár, elektromechanik, elektronik
- SOU, SŠ vzdelanie technického smeru
- Platná vyhláška 508/2009 Z.z. minimálne paragraf 22 (nesmie byť staršie sko 4 roky)
- 2-3-ročná prax na údržbarskej pozícii elektrikára, ideálne vo výrobe
- základy mechaniky strojov
- víta sa komunikatívnosť, ochota sa učiť nové veci
ústretovosť k ľuďom, flexibilita práce na zmeny, odolnosť voči stresu.

*pred nástupom je nevyhnutné mať platný Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve

Mondelez International je najväčší potravinársky výrobca na Slovensku,
druhá najväčšia potravinárska spoločnosť na svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s viac ako 120 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2356700  Megjelentetés dátuma: 9.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: viac informácií po osobnom pohovore