E-shop * brigáda s perspektívou

MOB Interier s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 134B, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
10.10.2016, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
atraktívny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomoc zákazníkom pri výbere nábytku – poradenstvo
- informovanie o stave objednávky
- informovanie o doručení objednaného nábytku
- poradenstvo pri reklamácii
- komunikácia prostredníctvom telefónu, e-mailu a online chatu

- brigáda práca 20 hodín týždenne – prispôsobíme sa rozvrhu študentov
- prácu v mladom a veselom kolektíve :)
- neformálne pracovné prostredie
- osobnostný rast: spoznáš svet online obchodu a získaš relevantné skúsenosti do svojho životopisu
- v prípade obojstrannej spokojnosti ponuka trvalého pracovného pomeru (namiesto brigády)
- po zaškolení možno pracovať aj z domu po večeroch a cez víkendy

Časť pohovoru absolvujeme prostredníctvom telefonického kontaktu a časť pohovoru prebehne formou osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak sa považuješ za komunikatívneho človeka, ak máš v sebe prirodzenú empatiu, odolnosť voči stresu, tímového ducha a ochotu učiť sa nové veci ... vitaj v tíme.

Chceme Teba ak ovládaš -
slovenský jazyk slovom a písmom, ovládanie českého, maďarského a poľského jazyka je výhodou.

Ak Ťa ponuka zaujala, pošli nám, prosím, svoj životopis a motivačný list e-mailom. V predmete e-mailovej správy uveď heslo “nábytok”. Kandidátom čo splnia podmienky zavoláme do 24 hodín.

Naša spoločnosť prevádzkuje najväčší e-shop s nábytkom a bytovými doplnkami na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 2007. Aktuálne prevádzkujeme e-shopy v 5 krajinách Európskej únie. Radi príjmeme medzi seba nových kolegov, ktorí sa budú spolu s nami podieľať na úspešnom fungovaní toho, čo tvoríme. Viac informácií o nás nájdete na www.novynabytok.sk, hezkynabytek.cz, zondo.hu, zondo.ro a zondo.hr.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2694074  Megjelentetés dátuma: 24.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: atraktívny