Vodič, servisný pracovník

ML Lubservis, a.s.

Bratislava, Šustekova 49, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

rozvoz tovaru zo skladu k zákazníkom, dovoz tovaru od dodávateľa do skladu, servisné práce u našich zákazníkov ( čistenie a údržba strojov a zariadení vo výrobných podnikoch )

pracovné miesto vhodné najmä pre uchádzačov z okolia Dunajskej Lužnej ( máme tam skladové priestory ), začiatok aj koniec pracovnej smeny je v Dunajskej Lužnej

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

spoľahlivosť, ochota vykonávať prácu aj mimo základný pracovný čas,

Spoločnosť sa zaoberá predajom a distribúciou olejov a mazív pre rôzne priemyselné podniky, servisy osobných a nákladných vozidiel , kompletným poradenským tribologickým servisom pre našich obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2730831  Megjelentetés dátuma: 20.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou