Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Servírka/ čašník hotel Mikulášska chata *** Jasná

Mikulášska chata s.r.o.

Miesto práce
Demänovská Dolina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacodmeny po sezóne v závislosti od pracovného nasadenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Len seriózny záujem o prácu! Termín nástupu ihneď
servírka/čašník na hoteli Mikulášska chata *** Jasná, pri Vrbickom plese
Náplň práce:
vykonáva práce spojené s obsluhou hostí a prípravou nápojov v reštaurácii
príjemné vystupovanie a profesionalita v styku s hosťom
zúčtovanie na registračnej pokladni

Práca v mladom a priateľskom kolektíve
možnosť zamestnaneckého ubytovania a stravovanie
príplatok na dopravu, príplatky za soboty, nedele, sviatky zo zákona
možnosť kariérneho postupu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

má rád svoju prácu a styk s ľuďmi je prívetivý, ochotný k hosťom a nápomocný kolegom

Mikulášska chata s.r.o. je spoločnosťou, ktorá prevádzkuje horský hotel Mikulášska chata *** priamo pri Vrbickom plese, v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku - Jasná, Nízke Tatry

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2508779  Megjelentetés dátuma: 24.2.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac