Predavačka do predajne s modou do OC BORY MALL v Bratislave

MICHELL, s.r.o.

Miesto práce
Bory Mall, Lamač
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
840 - 1 100 EUR/mesiac642 eur/brutto+odmeny+príplatky za víkendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-starostlivosť o zákazníkov
-práca s pokladňou

Hľadáme predavačku na úpravy zakúpeného tovaru do predajne s módou Michell fashion v OCBORY MALL v Bratislave.Ponúkame príspevok na bývanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

4

Naša spoločnosť pôsobí od roku 1995. Tohto času prevádzkujeme 13 predajní v rôznych mestách na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1892932  Megjelentetés dátuma: 21.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 840 - 1 100 EUR/mesiac642 eur/brutto+odmeny+príplatky za víkendy