Maliari - Viedeň, Linz

Mgr. Martina Ľaudisová OCCASIO

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
2 030 - 2 070 EUR/mesiac13.ty a 14.ty plat , + diéty + preplácané nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre skúsených maliarov s praxou v Rakúsku v meste Viedeň, Linz.
Jedná sa o prevažne maliarske práce v halách a veľkých priemyselných budovách.

Primárna pracovná náplň :
-maľovanie interiérov
- brúsenie, penetrácia
-špachtlovanie, maľovanie, natieranie, lakovanie, čistenie stien
- striekanie strojom ( kto má prax), inak ručne

Ponúkame :
-Mzda : 13,22€ / hod brutto + 26,40€ diéty /deň (2070€ netto / mesiac )
-Pracuje sa minimálne 39 hod/ týždenne
- Rakúska pracovná zmluva
-Nadčasy možné ,preplácané
-Ubytovanie zabezpečené
-Zálohy možné

Požadujeme :
-prax v odbore
-vlastné auto jeden z partie
-jeden z partie dorozumieť sa nemecky

13-ty a 14-ty plat.
Ubytovanie zdarma.
Stabilná práca - celoročne.
Pracovná zmluva - rakúska.
Vyplácané diéty.
Dovolenka platená z BUAK.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

V prípade záujmu o prácu nám pošlite životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku na [email protected]

Pre bližšie informácie nás kontaktujte telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Maliar

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Hľadáme skúsených maliarov na dlhodobú prácu .

Sme registrovaná personálna agentúra OCCASIO , ktorá sprostredkováva prácu v zahraničí najmä v krajinách :Rakúsko ,Nemecko, Taliansko.
Venujeme sa hlavne oblastiam ako gastronómia, poľnohospodárstvo, stavebníctvo, strojárstvo, priemysel a výroba.
Najčastejšie obsadzované pracovné pozície : čašníci, chyžné, kuchári , pomocníci do kuchyne, murári, tesári, elektrikári, obkladači, maliari, zámočníci, zvárači a operátori výroby .

Pracovná agentúra je evidovaná na MPSVaR pod registračným číslom AA/2009/26684/10197/OISS a na základe živnostenského oprávnenia.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2758759  Megjelentetés dátuma: 12.11.2021  Alapbér (bruttó): 2 030 EUR/mesiac