Obchodní zástupce SK + Maďarsko

MFP paper s.r.o.

Bratislava, Budapest, Dunajská Streda, Komárno, Nové Zámky, Štúrovo, okres Dunajská Streda, okres Komárno, okres Nové Zámky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA
pre južnú časť Slovenskej republiky a Maďarsko
Zamestnaný v MFP papier s.r.o., distribútor pre Slovensko

Pracovná náplň:
  • starostlivosť a budovanie siete obchodných partnerov a získavanie nových zákazníkov
  • prezentácia tovaru, zjednávanie obchodných podmienok a tvorba objednávok
  • zabezpečuje komunikáciu a kvalitný servis pre zákazníka
  • reprezentácia firmy

Očakávame:
  • min. SŠ, VŠ vzdelanie
  • veľmi dobrá znalosť maďarčiny a slovenčiny podmienkou
  • príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
  • zrelú osobnosť s obchodným duchom
  • dobrá znalosť práce s PC (MS OFFICE)
  • znalosť odboru výhodou

Ponúkame:
  • zaujímavú prácu v dynamickej spoločnosti
  • príjemný pracovný kolektív
  • platové ohodnotenie 700 - 1000EUR podľa pracovných výsledkov
  • služobný automobil
  • notebook, mobilný telefón
  • úvodné zaškolenie, priebežný tréning obchodných schopností
  • vysokú motiváciu k výkonom

Nástup:
ihneď

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, prosíme pošlite svoj profesijný štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom a fotografiou na uvedený email. Do predmetu emailu uveďte "obchodný zástupca SK+HU"
Viete o vhodnom kandidátovi vo svojom okolí, prosíme, prepošlite mu tento kontakt.

Prípadné písomné prihlášky spolu s fotografiou zasielajte na adresu:
gen. Štefánika 1638
750 02 Přerov
Czech Republic

Bližšie informácie na tel. : 00420 581 212511