Zoraďovač automatických tvárniacich strojov - možnosť ubytovania

MEVIS Slovakia, s.r.o.

ul. Vicenzy 32, 931 01 Šamorín, Bratislavský kraj, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce v meste Šamorín
- zoraďovanie automatických tvárniacich strojov
- znalosť princípov funkcie strojov riadených počítačom
- základná znalosť pneumatických, hydraulických systémov
- zoradenie stroja na zabezpečenie zhodnej výroby
- prezoradenie stroja na iný typ výrobku
- denná kontrola strojov (parametre, funkčnosť, opotrebujúce sa časti)
- nájdenie príčiny problémov a následné odstránenie
- pravidelné výmeny a údržba strojov
- technické školenie a dohľad nad zásahmi operátorov

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu a motivačného listu v slovenskom jazyku na doleuvedenú emailovú adresu.
Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Mevis Slovakia, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stojár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť čítania technických výkresov
- samostatnosť
- ovládanie posuvného meradla

Dcérska spoločnosť talianskej firmy zaoberajúcej sa vývojom technológií a výrobou pružín a malých kovových dielov hlavne pre automobilový, spotrebný a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2639540  Megjelentetés dátuma: 18.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou