IT Administrátor

Mestská časť Bratislava - Karlova Ves

Miesto práce
Námestie sv. Františka, Karlova Ves
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200 Eur brutto - v závislosti od dĺžky praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme IT admina, ktorý by rád pracoval v mladom tíme a mal priestor pre učenie sa nových technológií a realizovanie vlastných nápadov. Bežná každodenná práca bude rôznorodá, pretože pravidelne pracujeme na zaujímavých IT projektoch.

Bežná pracovná náplň sa skladá z:
- správa a administrácia systémov (operačné systémy, informačné systémy, hardware),
- zodpovednosť za bezporuchovú a bezpečnú prevádzku systémov,
- analýza problémov, prevencia a odstraňovanie kolíznych stavov,
- inštalácia, konfigurácia systémového prostredia,
- pravidelná údržba a rozvoj systémových aplikácií, infraštruktúry a konfigurácií,
- monitoring výkonu, bezpečnostných parametrov,
- administrácia systému zálohovania

Ponúkame možnosť pracovať s modernými technológiami a možnosť realizovať sa v rôznych zaujímavých projektoch.
Benefity:
- 5 dní dovolenky navyše v zmysle kolektívnej zmluvy,
- flexibilný pracovný čas (37,5 hod týždenne),
- 13. plat,
- služobný telefón,
- možnosť práce z domu

V prípade, že Vás pozícia zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite nám, prosím, Váš štruktúrovaný životopis v termíne do 10.7.2019. V prípade vysokého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len kandidátov vybraných do užšieho kola výberového procesu. Zároveň si vyhradzujeme právo nevybrať žiadneho kandidáta. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Základy
Microsoft Windows - Základy
UNIX/Linux - Základy
Administrácia MySQL - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota vzdelávať sa je podmienkou,
- anglický jazyk pasívne - čítanie dokumentácie v anglickom jazyku,
- vodičský preukaz sk. B – výhodou,
- analytické myslenie, kreativita, samostatnosť, spoľahlivosť.

Miestny úrad Mestskej časti Bratislava - Karlova Ves zabezpečuje agendu miestnej samosprávy. Naším cieľom je vybudovať kvalitné a efektívne služby pre občanov a súčasne vytvoriť zaujímavé pracovné prostredie pre zamestnancov.
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím štruktúrovaný životopis do 29.04.2024.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3094077  Megjelentetés dátuma: 26.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200 Eur brutto - v závislosti od dĺžky praxe