Servisný technik/Zahraničný montér

Mesnac European Research and Technical Centre s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
1.4.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovanie servisných služieb pre konečných zákazníkov (EU, Rusko, Čína, India,..)
• mechanická montáž strojov a zariadení na výrobu pneumatík na základe technickej dokumentácie
• realizácia zahraničných montáži zariadení u zákazníkov (najmä Rusko, Čina, India, EU)
• zaškolenie zamestnancov zákazníka na prácu na výrobnom zariadení
• technická podpora pre zákazníka
• komunikovať (v AJ) pri riešení operatívnych úloh spojených s projektom

• perspektívna práca pre nadnárodnú spoločnosť
• kariérny rast
• plnohodnotné zaškolenie a vedenie pod skúseným technikom
• zaujímavé finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• ukončené stredoškolské / vysokoškolské vzdelanie v strojárskej oblasti
• orientácia v práci s technickou dokumentáciou, schopnosť špecifikovať požiadavky uvedené na výkresoch
• prax pri práci s náradím používaným pri mechanickej montáži
• znalosť vedenia montážneho denníka
• plynulá znalosť anglického jazyka
• rusky jazyk výhodou
• ochota cestovať, zúčastňovať sa na zahraničných montážach
• kreativita, lojalita, pracovné nasadenie, samostatná práca

Sme výskumno- technické centrum zamerané na vývoj, montáž a predaj konfekčných strojov a vulkanizačných lisov pre zákazníkov z odvetia gumárenského priemyslu.

Sme súčasťou globálnej materskej spoločnosti Mesnac Co Ltd., ktorá patrí k celosvetovo najväčším dodávateľom širokého spektra strojov pre gumárenský priemysel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2414553  Megjelentetés dátuma: 29.1.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou