Krupiér / čašník

MERKUR SPIELO SK s.r.o.

Miesto práce
Merkur Herňa - Trenčín, Belá, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacpriplatky za nocne,nedele,sviatky, zvýšenie platu po 1 roku na 850 euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha elektronických výherných prístrojov,zákaznický servis,práca s finančnou hotovosťou,stály dozor herne
adresa vykonu prace: OC LAUGARICIO 1.posch. Herna MERKUR, BELA 7271, 91101 Trencin

zvýšenie platu po odpracovani 1 roku
stravné listky v sume 5,10 euro

Informácie o výberovom konaní

Práca na TPP so skúšobnou dobou 3.mesiace

Miesto práce: OC LAUGARICIO - herňa MERKUR 1.posch.

Dôležité: Životopis zasielajte aj s AKTUALNOU FOTOGRAFIOU.

Kontaktovať budeme len vyhovujúcich uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prijemné a spoločenské vystupovanie,zodpovednosť,trestná bezúhonnosť,samostatnosť,lojalita,logické myslenie,komunikatívnosť,reprezentatívny vzhľad,pozitívny prístup k práci a k zákazníkom,perfektný zákaznícky servis, komunikácia s hosťami,psychicky vyrovnaná osobnosť,bezchybný zdravotný stav pre prácu aj v noci

Medzinárodná nemecká spoločnosť, ktorá vlastní na Slovensku celkom
10 exkluzívných herní a zaoberá sa prevádzkovaním hazardných hier.

Viac info o spoločnosti nájdete na www.merkur-spielo.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1528484  Megjelentetés dátuma: 17.8.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac