Advokát/Advokátsky koncipient

MENKE LEGAL s.r.o.

Miesto práce
Gorkého 3, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu advokátsku kanceláriu obsadzujeme pozíciu advokáta / advokátskeho koncipienta. Ponúkame prácu na veľmi zaujímavých projektoch z rôznych právnych oblastí.

Všetky budú prezentované na osobnom stretnutí.

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám Váš profesijný životopis, motivačný list a súhlas so spracúvaním osobných údajov na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Požadujeme vysokú úroveň odborných vedomostí, vysoké pracovné nasadenie, vynikajúcu znalosť anglického jazyka, a to vrátane právnickej terminológie, zodpovednosť, flexibilita, lojalita, spoľahlivosť, schopnosť tímovej práce.

MENKE LEGAL je popredná advokátska kancelária na Slovensku, ocenená v prestížnych anketách Právnická firma roka v rôznych oblastiach. Advokátska kancelária MENKE LEGAL poskytuje svojim klientom komplexné právne poradenstvo a profesionálne právne služby v širokom spektre právnych odvetví so zameraním na viaceré vysoko špecializované a regulované oblasti, a to najmä v oblasti verejného obstarávania, práva duševného vlastníctva, IT práva, ochrany osobných údajov, obchodného práva (M&A), pracovného práva, daňového práva a občianskeho práva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2828097  Megjelentetés dátuma: 24.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou