Technik vo výrobe a sklade - tvorca našich produktov

MEGAbelt SK, s.r.o.

Miesto práce
Michalská 20/886, okres Kežmarok
Termín nástupu
ASAP
Ponúkame našim zamestnancom spravodlivé ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov. Plat obsahuje fixný plat + pohyblivú čiastku. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technik vo výrobe a sklade

Práca vo výrobnom oddelení a sklade v našej firme určite nie je ľahká, ale je to zároveň veľmi zaujímavá a zodpovedná pozícia. Pracovníci výroby a skladu sa podieľajú na úspechu a budúcnosti našej firmy, preto si na tieto pozície vyberáme ľudí, ktorí:

• sú zodpovední,
• sú cieľavedomí
• sú zameraný na výsledky,
• majú ochotu veľa sa učiť,
• doťahujú svoju prácu do konca,
• sú milí a priateľskí,
• sú čestní a poctiví

Náplň a podstata práce

Účel našej firmy vyjadruje naše motto:

Aby Vaše stroje vyrábali...

Náplňou práce technika vo výrobe a sklade je vyrábať vysoko-kvalitné produkty našej firmy a tým pomáhať našim zákazníkom, aby ich strojné zariadenia vyrábali plynulo a bez prestojov...

Práca obsahuje:

• lisovanie tlakových hadíc pre hydrauliku a pneumatiku
• pojazdný servis tlakových hadíc
• rezanie a lepenie remeňov a dopravníkových pásov
• nanášanie povrchových úprav na remene a pásy
• značenie tesnení laserovým zariadením
• výpomoc v sklade - balenie zásielok a príprava na expedíciu

Produkt a hodnotenie pracovníka

Výsledkom práce technika je vyrobený vysokokvalitný, bezchybný a úplne hotový produkt našej firmy v požadovanom termíne a prehľadne, rýchlo, bezchybne a načas pripravená zásielka pre zákazníka. Pracovník je hodnotený na základe dosiahnutých výsledkov, štatistík a kvality odvedenej práce.
Ako byť u nás úspešný?

Aby bol technik vo svojej práci úspešný a rýchlo sa vypracoval musí:

• byť dôsledný, precízny a zodpovedný
• dodržiavať pravidlá, výrobné postupy a smernice našej firmy
• neustále rozširovať svoje vedomosti a zručnosti vo výrobe našich produktov
• rýchlo a dôsledne plniť pridelené úlohy
• byť ochotný a spraviť pre firmu aj „niečo málo navyše“
• mať v poriadku etiku, mať vysokú emóciu a žiť čestný život

Prečo by ste mali pracovať u nás?

Na výrobu našich tesnení, pásov a tlakových hadíc využívame tie najmodernejšie technológie. Kladieme dôraz na výstupnú kontrolu, čím prinášame našim zákazníkom spoľahlivé a funkčné riešenia. Sme firma s vysokým potenciálom rastu, či už samotnej firmy, obratu, ale zároveň s nami môžu resp. musia rásť aj naši zamestnanci. Vždy budeme túto myšlienku u nás presadzovať, lebo vieme, že naša firma bude rásť len do tej miery, ako budú rásť naši zamestnanci.

Preto poďte k nám rásť ! :)

Čo ponúkame?

• naučíte sa množstvo technických informácii o produktoch
• budete vyrábať produkty, ktoré plnia svoj účel
• prácu v mladom a dynamickom kolektíve
• zaškolíme Vás a získate cenné zručnosti
• prácu vo firme, ktorá sa správa poctivo a čestne
• možnosť napredovať a rásť na vyššie pozície v našom tíme

Ďakujeme Vám za Váš čas, počas ktorého ste mali možnosť zistiť, kto sme a čo si v našej firme vyžaduje pozícia technika. V prípade, že Vás to zaujalo a máte záujem o danú pozíciu a prácu v našej firme, pošlite prosím životopis spolu s motivačným listom na adresu [email protected] a do predmetu uveďte Technik

Budeme Vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vzhľadom na technické zameranie našej firmy, je vhodné vzdelanie technického smeru, ale nie je to podmienkou, nakoľko hlavne záleží na ochote každého človeka učiť sa.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• čestnosť a poctivosť,
• zodpovednosť,
• nevzdávať sa a chcenie vyhrávať,
• ochotu veľa sa učiť,
• byť zameraný na výsledky,
• dokončovať svoju prácu

MEGAbelt SK, s.r.o. - 20 rokov pomáhame našim zákazníkom, aby ich stroje vyrábali. Špecializujeme sa na výrobu tesnení, ozubených remeňov, dopravníkových pásov a tlakových hadíc pre rôzne odvetvia priemyslu.

Pre viac informácií si prosím pozrite naše webové stránky:

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2754809  Megjelentetés dátuma: 26.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Ponúkame našim zamestnancom spravodlivé ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov. Plat obsahuje fixný plat + pohyblivú čiastku. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na osobnom pohovore.