Dispečér/-ka medzinárodnej kamiónovej dopravy

Ewals Cargo Care Shared Services Centre s.r.o.

Miesto práce
Holubyho 12, Košice
Termín nástupu
Ihneď
700 brutto, mesacny bonus 100eur, plus priplatok ak mate vikendovu resp nocnu sluzbu (po skusobnej dobe, a vychadza na dispecera raz za 8-10 tyzdnov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zadavanie prepráv a komunikácia s vodičmi
- sledovanie, kontrola priebehu a aktualizacia stavu prepráv
- operatívne riešenie vzniknutých situácií
- komunikácia s plánovačmi v cudzom jazyku prostredníctvom telefónu, e-mailom

-prispevok na doplnkové dochodkové sporenie 3% z hrubej mzdy

Vitana/nie podmienkou je znalost srbskeho alebo chorvatskeho jazyka (okrem anglictiny a madarciny)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

MKD vitana

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-schopnosť samostatne pracovať + logické myslenie
-flexibilita, schopnosť rýchlo reagovať a rozhodovať sa
-chuť pracovať a učiť sa nové veci
-schopnosť zvládať stresové situácie
-príjemné vystupovanie
-ochota pracovat na smeny tj. 1.tyzden od 06:00 do 14:30h, 2.tyzden 14.00 do do 22.00h, 1 x za 10tyzdnov nocna sluzba, 1 x za 10tyzdnov vikednova sluzba

Ewals Cargo Care Centrum zdieľaných služieb s.r.o. so sídlom v Košiciach a je medzinárodnou spoločnosťou poskytujúcou zdieľané finančné služby v rámci celej Európy.
Ewals Cargo Care Centrum zdieľaných služieb s.r.o. patrí do skupiny Ewals Cargo Care (so sídlom v Holandsku), ktorá je celosvetovo pôsobiacou integrovanou spoločnosťou poskytujúcou prepravné, logistické a skladové služby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1217603  Megjelentetés dátuma: 29.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 brutto, mesacny bonus 100eur, plus priplatok ak mate vikendovu resp nocnu sluzbu (po skusobnej dobe, a vychadza na dispecera raz za 8-10 tyzdnov)