Lekár samostatne pracujúci na FBLR ambulancii

MEDIFORM, s.r.o.

MEDIFORM sro Cinorínska 20, 968 01 Nová Baňa, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovný čas od 7:00- 15:30 hod

Možnosť ubytovania v budove zdravotníckeho zariadenia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekárska fakulta , atestácia z odboru FBLR

MEDIFORM, s.r.o., Nová Baňa - poskytovateľ zdravotnej starostlivosti so špecializáciami vnútorné lekárstvo, fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia, všeobecné lekárstvo, oftalmológia, otorinolaryngológia, chirurgia, pediatria, rádiológia , pracovisko spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2544917  Megjelentetés dátuma: 3.5.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou